|
|
|
|
 |
karolyia
2018-03-19 08:06:16
|
22509
|
Túlmelegedés védelem nélkül ne is kezdj bele. vannak hőbiztosítékok mindenféle értékkel, pár forintos tétel még itthon is (HESTORE). |
|
A hozzászólás:
 |
madar86
2018-03-19 05:55:32
|
22508
|
Tenyleg elromolhat ugy,hogy futesben marad? Nehogy tüzet okozzon. |
|
Előzmény:
 |
Istvan56
2018-03-18 20:24:05
|
22506
|
Nyugalom ! Jó az ha van nyugodtan használd tuti biztos lesz kicsit túlméretezve de az nem baj. Jelzem 5-8A hazai kereskedőknél 2,3-2500Ft behozva csoda csomagküldőkről 1500-2000 Ft csak vársz 3 hétet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|