|
|
|
|
 |
Istvan56
2018-03-18 20:24:05
|
22506
|
Nyugalom ! Jó az ha van nyugodtan használd tuti biztos lesz kicsit túlméretezve de az nem baj. Jelzem 5-8A hazai kereskedőknél 2,3-2500Ft behozva csoda csomagküldőkről 1500-2000 Ft csak vársz 3 hétet. |
|
 |
karolyia
2018-03-18 18:12:40
|
22505
|
Ha kell 25A és 5kW, akkor jó cucc. Szerintem, ha nem ipari méretben gondolkozol, akkor felesleges. Nekem az egész arduino rendszer nem került cakk-pakk ennyibe (kínából) :) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|