Keresés

Részletes keresés

Istvan56 Creative Commons License 2018-03-18 20:24:05 22506

Nyugalom ! Jó az ha van nyugodtan használd tuti biztos lesz kicsit túlméretezve  de az nem baj. Jelzem  5-8A  hazai kereskedőknél 2,3-2500Ft behozva  csoda csomagküldőkről  1500-2000 Ft csak vársz 3 hétet.

karolyia Creative Commons License 2018-03-18 18:12:40 22505

Ha kell 25A és 5kW, akkor jó cucc. Szerintem, ha nem ipari méretben gondolkozol, akkor felesleges. Nekem az egész arduino rendszer nem került cakk-pakk ennyibe (kínából) :)

A hozzászólás:
madar86 Creative Commons License 2018-03-18 15:55:11 22504

http://heatcontroll.hu/alkatreszek/ssr_szilardtest_rele

 

ez nem valo semmire???

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-03-15 10:25:31 22496

Ami kimaradt: ajtó nyitáskor, forgatáskor valóban kihűl a tér, de legalább jobb a légcsere a tojásokban. Jó építésnél, hőveszteség nem számot tevő.

 

és még egy pici "ősi" hsz.-em: http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=128003108&t=9180932

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!