Keresés

Részletes keresés

Kempingez Creative Commons License 2018-03-16 14:41:29 3861

Ha valóban az áll benne, akkor nem jól írták. Ugyanis az amitrázos füstölést, fiasításmentes időszakban nagyon nem ajánlott használni. Mert  alacsony a hőmérséklet, a fürtbe nem tud kellően behatolni a füst, a méhek sem tudnak a kezelés után kirepülni levegőzni. 

De tőlem, a saját méhét mindenki úgy nyírja ki, ahogy csak jólesik, legfeljebb csökken a méhsűrűség. 

A hozzászólás:
Deryan Creative Commons License 2018-03-15 21:49:20 3860

Úgy tudom, hogy a Varatraz  használati utasításában, amit a termékhez közvetlenül mellékelnek, az áll, hogy a szert fiasításmentes időszakban szabad használni.

Előzmény:
DolmarPeti Creative Commons License 2018-03-15 18:58:37 3858

https://www.facebook.com/meheszetwebshop/posts/1082753848493319

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!