|
|
|
|
 |
Kempingez
2018-03-16 14:41:29
|
3861
|
Ha valóban az áll benne, akkor nem jól írták. Ugyanis az amitrázos füstölést, fiasításmentes időszakban nagyon nem ajánlott használni. Mert alacsony a hőmérséklet, a fürtbe nem tud kellően behatolni a füst, a méhek sem tudnak a kezelés után kirepülni levegőzni.
De tőlem, a saját méhét mindenki úgy nyírja ki, ahogy csak jólesik, legfeljebb csökken a méhsűrűség. |
|
A hozzászólás:
 |
Deryan
2018-03-15 21:49:20
|
3860
|
Úgy tudom, hogy a Varatraz használati utasításában, amit a termékhez közvetlenül mellékelnek, az áll, hogy a szert fiasításmentes időszakban szabad használni. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|