Keresés

Részletes keresés

Kempingez Creative Commons License 2018-03-15 19:07:44 3859

A receptel nincs gond, miért ne írná fel az állatorvos.

Nem kell hozzá eszköz, a "Varatraz"-ban pont ez a jó.  Ez a papírcsík égetéses módszer a legrégebben alkalmazott, az atka  nyolcvanas évek eleji megjelenésétől. Magam is alkalmaztam húsz évvel ezelőtt. Nem kell ehhez semmi, csak az előírás szerint előkészített papírcsíkot, a kaptár aljában elégetni, például egy üveg tetejében (lapka).  Csak becsúsztatod az alsó kijárón. 

A varojet csak az elmúlt évek találmánya, szerintem teljesen felesleges kacat. 

 

DolmarPeti Creative Commons License 2018-03-15 18:58:37 3858

https://www.facebook.com/meheszetwebshop/posts/1082753848493319

DolmarPeti Creative Commons License 2018-03-15 18:56:15 3857

Egy házi készítésű van nekem.

A hozzászólás:
van_Persil Creative Commons License 2018-03-15 18:49:23 3856

Az amitrázos szerek 8szerintem) receptkötelesek (állatorvos kell felírja), ezen kívül szerintem kell hozzá egy eszköz is, amiben elég a papírlap, majd az így keletkezett füstöt befújja a kijárón keresztül a kaptárba, pl. ilyen: https://www.meheszbolt-tamasi.hu/meheszeti-gyogyszer/atka-ellenes-szerek/atkairtas-eszkozei/varrojet

Előzmény:
DolmarPeti Creative Commons License 2018-03-15 18:27:35 3855

Ha még zavarhatnálak egy kérdéssel?Gondolom a Varatraz már megfelelőbb lenne?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!