|
|
|
|
 |
Kempingez
2018-03-15 19:07:44
|
3859
|
A receptel nincs gond, miért ne írná fel az állatorvos.
Nem kell hozzá eszköz, a "Varatraz"-ban pont ez a jó. Ez a papírcsík égetéses módszer a legrégebben alkalmazott, az atka nyolcvanas évek eleji megjelenésétől. Magam is alkalmaztam húsz évvel ezelőtt. Nem kell ehhez semmi, csak az előírás szerint előkészített papírcsíkot, a kaptár aljában elégetni, például egy üveg tetejében (lapka). Csak becsúsztatod az alsó kijárón.
A varojet csak az elmúlt évek találmánya, szerintem teljesen felesleges kacat.
|
|
 |
DolmarPeti
2018-03-15 18:56:15
|
3857
|
Egy házi készítésű van nekem. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
DolmarPeti
2018-03-15 18:27:35
|
3855
|
Ha még zavarhatnálak egy kérdéssel?Gondolom a Varatraz már megfelelőbb lenne? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|