|
|
|
|
 |
Tibbe
2018-03-13 21:55:30
|
39765
|
Ja! És legyen két alomtálcája a cicának! |
|
 |
Tibbe
2018-03-13 21:35:47
|
39763
|
Ne nyomkodd bele az orrát :( Zárjátok abba a helyiségbe, ahol az alomtálca is van és csak lepisilhető párna van.
Viszont, ha 11 évesen kezdett ebbe a mellépisilésbe, akkor én inkább megnézetném az orvossal és nem a spricnivel és az orrbedugással nevelném, mint egy két hónapost. |
|
A hozzászólás:
 |
19Mike88
2018-03-13 19:55:50
|
39762
|
Abszolút nem véres a vizelete, és nem is csak pár csepp. Rendes nagy adagokat alkot. Párommal arra gondoltunk, hogy keresi az ilyen puha, süppedős szerkezetű helyeket. Egy babzsákfotelt már kidobtunk miatta, mert folyton rá végezte a húgyúti dolgait. Már előhoztuk a mosdóból az almot, közel arra a helyre, ahova a legtöbbször vizelt. Reggelre, az alom érintetlen volt, és az egyik párna volt lepisilve. Már többször csináltuk vele hogy belenyomtuk az orrát és kapott néhány spricni vizet, nem nagyon hatotta meg... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|