|
|
|
|
 |
Kempingez
2018-03-14 11:08:17
|
3849
|
Tavasszal nem ajánlom a használatát, mert a méhek és az anya is igyekszik elhúzódni a közeléből. Így erőteljesen gátolja a tavaszi fejlődést. Akácra nem fognak felfejlődni a családok. Akác után már kevésbé káros, főleg ha nem a tűző napon vannak a kaptárak. Cserébe bűzleni fog a mézed. Sokat nem használ de legalább árt. |
|
 |
Deryan
2018-03-13 20:52:21
|
3848
|
Méhgyötrőszer. Szegények úgy szaladgáltak tőle a kaptárban mint az őrültek. Attól tartottam, hogy az anyát is kitakarítják. Mindennek kámforos szaga lett átmenetileg. |
|
A hozzászólás:
 |
DolmarPeti
2018-03-13 16:56:36
|
3847
|
Szép Napot Mindenkinek!Esetleg van valakinek tapasztalata a Api Life Var szerről? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|