Keresés

Részletes keresés

Kempingez Creative Commons License 2018-03-14 11:08:17 3849

Tavasszal nem ajánlom a használatát, mert a méhek és az anya is igyekszik elhúzódni a közeléből. Így erőteljesen gátolja a tavaszi fejlődést. Akácra nem fognak felfejlődni a családok. Akác után már kevésbé káros, főleg ha nem a tűző napon vannak a kaptárak. Cserébe bűzleni fog a mézed. Sokat nem használ de legalább árt. 

Deryan Creative Commons License 2018-03-13 20:52:21 3848

Méhgyötrőszer. Szegények úgy szaladgáltak tőle a kaptárban mint az őrültek. Attól tartottam, hogy az anyát is kitakarítják. Mindennek kámforos szaga lett átmenetileg. 

A hozzászólás:
DolmarPeti Creative Commons License 2018-03-13 16:56:36 3847

Szép Napot Mindenkinek!Esetleg van valakinek tapasztalata a Api Life Var szerről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!