|
|
|
|
 |
Tibbe
2018-03-12 12:26:42
|
39761
|
nem úgy kezdik a macskák, hogy rögtön véres a vizeletük, hanem jellemzően az össze-vissza pisilgetéssel. Tudom, nekem és a családban is volt struvid köves cica. És azt is vedd figyelembe, hogy a kérdező macskája 11 éves, a tied meg fiatal. |
|
A hozzászólás:
 |
MortalWombat
2018-03-11 23:35:56
|
39759
|
Ezzel kezdődik a cikk:
"Erre kell gondolnunk ha a macska fájdalmasan erőlködve vizel és véres a vizelete."
Az erőlködést lehet, hogy nem látja a gazda, de a véres vizeletet igen, pláne ha textilre, vagy - pl. nálunk - a falra vizelt (klasszikus jelölő testartásban).
És feltételezem, akkor ezzel kezdte volna a beírást.
Mivel nem ezt írta, ezért feltételeztem, hogy a Te beírásod alapján "neveletlen" a macska. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|