Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2018-03-12 12:26:42 39761

nem úgy kezdik a macskák, hogy rögtön véres a vizeletük, hanem jellemzően az össze-vissza pisilgetéssel. Tudom, nekem és a családban is volt struvid köves cica. És azt is vedd figyelembe, hogy a kérdező macskája 11 éves, a tied meg fiatal.

A hozzászólás:
MortalWombat Creative Commons License 2018-03-11 23:35:56 39759

Ezzel kezdődik a cikk:

"Erre kell gondolnunk ha a macska fájdalmasan erőlködve vizel és véres a vizelete."

 

Az erőlködést lehet, hogy nem látja a gazda, de a véres vizeletet igen, pláne ha textilre, vagy - pl. nálunk - a falra vizelt (klasszikus jelölő testartásban).

És feltételezem, akkor ezzel kezdte volna a beírást.

Mivel nem ezt írta, ezért feltételeztem, hogy a Te beírásod alapján "neveletlen" a macska.

Előzmény:
Tibbe Creative Commons License 2018-03-11 21:34:37 39758

Ha sűrűn és kicsiket pisil, akkor én inkább elvinném az orvoshoz a "megnevelése" helyett. http://www.allatorvos-rakospalota.hu/fajdalmas-vizeles-a-macskak-also-hugyuti-szindromaja/

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!