|
|
|
|
 |
MortalWombat
2018-03-11 23:38:51
|
39760
|
Ja, még annyit: nem gyepáljuk a macskát. Előtte sem kapott egyszer sem, azóta sem.
Csak amikor már x-edszer mostuk le a falat, vagy fel a szobát, akkor durrant el a nejem agya. Állatorvostól kaptuk a tippet.
Amúgy meg imádva van a macska. |
|
 |
MortalWombat
2018-03-11 23:35:56
|
39759
|
Ezzel kezdődik a cikk:
"Erre kell gondolnunk ha a macska fájdalmasan erőlködve vizel és véres a vizelete."
Az erőlködést lehet, hogy nem látja a gazda, de a véres vizeletet igen, pláne ha textilre, vagy - pl. nálunk - a falra vizelt (klasszikus jelölő testartásban).
És feltételezem, akkor ezzel kezdte volna a beírást.
Mivel nem ezt írta, ezért feltételeztem, hogy a Te beírásod alapján "neveletlen" a macska. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
19Mike88
2018-03-11 14:42:18
|
39756
|
Hello, tanácsot szeretnék kérni.
Van egy 11éves ivartalanított kandúrunk. Az utóbbi időben rászokott arra, hogy puha dolgokra vizel. Értve ide párnákra, összehajtogatott ruha és plédekre. Mi lehet a gondja? Az almot két naponta szedjük neki, lusta lenne kimenni, és inkább a közelében lévő dolgokra végzi el a dolgát? Ötleteket szívesen várok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|