Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cool13 Creative Commons License 2018-03-09 18:58:19 2775

Szerintem, biztos örülne egy társnak. :)

Előzmény:
tarrviki82 Creative Commons License 2018-03-06 19:30:38 2774

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Volt egy pár kacagógerlém (két hím). 9 éve együtt voltak és az egyik elpusztult pár napja. Szerintetek hagyjam egyedül ami megmaradt, vagy hozzak neki társat? 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!