Keresés

Részletes keresés

sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-09 18:49:01 22492

Austrolorp!!!

A hozzászólás:
sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-09 17:43:53 22491

Tisztelt Ladybee.koszonom a segitseget,jol jott ,meg idobe,87 szemes tojasbol,meg bent van 14 darab abbol meg kb 7 ki van vagva.ketto elpusztult mert segitettem neki,megegyszer nem fogok,a tobbi csipog,megegyszer koszonom!!!!

Előzmény:
Ladybee Creative Commons License 2018-03-07 22:12:55 22490

Szerintem nem lesz gond, bár mégegyszer ennyi lyukat fúrtam volna rá. Oldalra nem kell !  Ha a pára és a hőmérséklet rendben van, akkor holnap csipognak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!