Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bobita99 Creative Commons License 2018-03-08 10:27:35 3740

A 32 dB nem túl magas hanggátlás, sőt, ennél alacsonyabbat nem is nagyon hallottam most gyártott ablakban.

Az emelt hanggátlás úgy 40dB-nél kezdődik, de ha zajos környéken laksz, ennél komolyabb is elkel.

Persze szubjektív az egész.

 

 

Előzmény:
Bajusz2010 Creative Commons License 2018-02-11 18:11:21 3728

Kérdezni szeretnélek, hogy a beépített (4-18-4-18-4 mm-es Argonos meleg peremes távtartóval) szerelt Kömmerling 76MD ablakom sajnos csak "papíron" tudja a 32Db-s zajszigetelést. (Lakótelepi, házgyári beton a ház fala.)

Magas és a mély hangok is átjönnek az üvegfelületen. A tok zárása, beállítása hibátlan. 

Szerinted mit lehet tenni, hogy az utcai zaj ne szűrödjön be a szobába?  

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!