Keresés

Részletes keresés

madar86 Creative Commons License 2018-03-15 07:05:45 22493

Ne  szedd ki a tojásból elpusztúl, kikel az magától.

sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-09 17:43:53 22491

Tisztelt Ladybee.koszonom a segitseget,jol jott ,meg idobe,87 szemes tojasbol,meg bent van 14 darab abbol meg kb 7 ki van vagva.ketto elpusztult mert segitettem neki,megegyszer nem fogok,a tobbi csipog,megegyszer koszonom!!!!

A hozzászólás:
Ladybee Creative Commons License 2018-03-07 22:12:55 22490

Szerintem nem lesz gond, bár mégegyszer ennyi lyukat fúrtam volna rá. Oldalra nem kell !  Ha a pára és a hőmérséklet rendben van, akkor holnap csipognak.

Előzmény:
sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-07 20:49:43 22489

En erdelybol vagyok es egy puisor kelteto futoberendezeset tettem bele hungarocel dobozba ,csinaltam ra 4 darab 8 mm es lyukat ,es felek keves lesz az oxigen ellatasra,de mar holnap kellene keljenek de meg semmi,es azert kerdeztem ,a homerseklet meg a para azok ok , de felek az oxigenellatasrtol  ,a gyarinak semmi szigetelese nem volt azert probaltam igy,es az oldalara se tettem lyukat lehet oda is kellet volna tegyek ,Ezekrol beszelek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!