|
|
|
|
 |
madar86
2018-03-15 07:05:45
|
22493
|
Ne szedd ki a tojásból elpusztúl, kikel az magától. |
|
 |
sanyi.68
2018-03-09 17:43:53
|
22491
|
Tisztelt Ladybee.koszonom a segitseget,jol jott ,meg idobe,87 szemes tojasbol,meg bent van 14 darab abbol meg kb 7 ki van vagva.ketto elpusztult mert segitettem neki,megegyszer nem fogok,a tobbi csipog,megegyszer koszonom!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Ladybee
2018-03-07 22:12:55
|
22490
|
Szerintem nem lesz gond, bár mégegyszer ennyi lyukat fúrtam volna rá. Oldalra nem kell ! Ha a pára és a hőmérséklet rendben van, akkor holnap csipognak. |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|