Keresés

Részletes keresés

Ladybee Creative Commons License 2018-03-07 22:12:55 22490

Szerintem nem lesz gond, bár mégegyszer ennyi lyukat fúrtam volna rá. Oldalra nem kell !  Ha a pára és a hőmérséklet rendben van, akkor holnap csipognak.

A hozzászólás:
sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-07 20:49:43 22489

En erdelybol vagyok es egy puisor kelteto futoberendezeset tettem bele hungarocel dobozba ,csinaltam ra 4 darab 8 mm es lyukat ,es felek keves lesz az oxigen ellatasra,de mar holnap kellene keljenek de meg semmi,es azert kerdeztem ,a homerseklet meg a para azok ok , de felek az oxigenellatasrtol  ,a gyarinak semmi szigetelese nem volt azert probaltam igy,es az oldalara se tettem lyukat lehet oda is kellet volna tegyek ,Ezekrol beszelek!

Előzmény:
Ladybee Creative Commons License 2018-03-07 20:15:16 22488

7 mm átmérő. De ez miért érdekel ? Kiforrott tipus, nálam négy működik rendben.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!