Keresés

Részletes keresés

sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-07 20:49:43 22489

En erdelybol vagyok es egy puisor kelteto futoberendezeset tettem bele hungarocel dobozba ,csinaltam ra 4 darab 8 mm es lyukat ,es felek keves lesz az oxigen ellatasra,de mar holnap kellene keljenek de meg semmi,es azert kerdeztem ,a homerseklet meg a para azok ok , de felek az oxigenellatasrtol  ,a gyarinak semmi szigetelese nem volt azert probaltam igy,es az oldalara se tettem lyukat lehet oda is kellet volna tegyek ,Ezekrol beszelek!

A hozzászólás:
Ladybee Creative Commons License 2018-03-07 20:15:16 22488

7 mm átmérő. De ez miért érdekel ? Kiforrott tipus, nálam négy működik rendben.

 

Előzmény:
sanyi.68 Creative Commons License 2018-03-07 19:18:55 22486

Koszonom ,de a 8 kissebb kb  menyire kicsi mm terbe???

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!