|
|
|
|
 |
Kempingez
2018-03-07 16:02:17
|
3838
|
Magam is csak akácra, itt csak útmentén akad néhány, nincs akác erdőnk. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2018-03-07 15:53:49
|
3837
|
Nem vándorlok. |
|
Előzmény:
 |
Kempingez
2018-03-07 15:40:27
|
3836
|
Ha előtte vándorlás céljából, lett volna nállad vizsgálat ekkor sem lett volna szükség a rendkívüli vizsgálatra, főleg hogy kívül voltál az 5 km-en. Volt olyan hogy nálunk települési zárlat volt, de simán kaptam a méz leadáshoz papírt, ugyanis csak a konkrétan a fertőzött méhészet nem kaphat.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|