|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-03-07 15:53:49
|
3837
|
Nem vándorlok. |
|
A hozzászólás:
 |
Kempingez
2018-03-07 15:40:27
|
3836
|
Ha előtte vándorlás céljából, lett volna nállad vizsgálat ekkor sem lett volna szükség a rendkívüli vizsgálatra, főleg hogy kívül voltál az 5 km-en. Volt olyan hogy nálunk települési zárlat volt, de simán kaptam a méz leadáshoz papírt, ugyanis csak a konkrétan a fertőzött méhészet nem kaphat.
|
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2018-03-07 11:57:29
|
3835
|
Májusban. Akkoriban indult egy szállítmány, amire még pont felfért az enyém, mert szükségük volt szép fehér repcére (nem sima vegyesre), jó áron le tudtam adni, de egy szomszédos településen (tőlem kb 7-8 km-re) zárlat előtti intézkedesek voltak, az állatorvos elővigyázatosságból kérte a papírt. Szerencsére még aznap el tudtam intézni.
Különben nekem se kellett ilyen rendkívüli vizsgálat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|