Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

madmax211 Creative Commons License 2018-03-07 17:31:08 2006

Üdv!Beszélhetnénk privátban?Megadom email címem.

fuchs.zoltan20@vipmail.hu

A hozzászólás:
kdavidajk Creative Commons License 2018-03-07 13:27:02 2005

Szia!

 

Én nyáron gondoltam eladni. :) Azonban nagyon fájó szívvel teszem, de a feleségem kocsija lesz a családi autó, nekem felesleges egy Xtrail a napi munkába rohangáláshoz, többet érdemel a kocsi. :)

2007-es, 138.000 km, LE felszereltség, 150LE.

Előzmény:
madmax211 Creative Commons License 2018-03-07 12:11:37 2004

Üdv!Esetleg valaki nem akar megválni a tavasz folyamán 2.0dci t31-től? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!