|
|
|
|
 |
madmax211
2018-03-07 17:31:08
|
2006
|
Üdv!Beszélhetnénk privátban?Megadom email címem.
fuchs.zoltan20@vipmail.hu |
|
A hozzászólás:
 |
kdavidajk
2018-03-07 13:27:02
|
2005
|
Szia!
Én nyáron gondoltam eladni. :) Azonban nagyon fájó szívvel teszem, de a feleségem kocsija lesz a családi autó, nekem felesleges egy Xtrail a napi munkába rohangáláshoz, többet érdemel a kocsi. :)
2007-es, 138.000 km, LE felszereltség, 150LE. |
|
Előzmény:
 |
madmax211
2018-03-07 12:11:37
|
2004
|
Üdv!Esetleg valaki nem akar megválni a tavasz folyamán 2.0dci t31-től? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|