|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-03-07 11:57:29
|
3835
|
Májusban. Akkoriban indult egy szállítmány, amire még pont felfért az enyém, mert szükségük volt szép fehér repcére (nem sima vegyesre), jó áron le tudtam adni, de egy szomszédos településen (tőlem kb 7-8 km-re) zárlat előtti intézkedesek voltak, az állatorvos elővigyázatosságból kérte a papírt. Szerencsére még aznap el tudtam intézni.
Különben nekem se kellett ilyen rendkívüli vizsgálat. |
|
A hozzászólás:
 |
Kempingez
2018-03-07 11:47:18
|
3833
|
Esetleg abban az esetben amikor a méhegészségögyi felelős, már elvégezte a vizsgálatot, de még nem adta le a papírokat. |
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2018-03-07 11:43:12
|
3832
|
Azert írtam, hogy kérHETi. A joga megvan hozzá, a körülményeket figyelembe véve. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|