|
|
|
|
 |
Kempingez
2018-03-07 11:47:18
|
3833
|
Esetleg abban az esetben amikor a méhegészségögyi felelős, már elvégezte a vizsgálatot, de még nem adta le a papírokat. |
|
A hozzászólás:
 |
van_Persil
2018-03-07 11:43:12
|
3832
|
Azert írtam, hogy kérHETi. A joga megvan hozzá, a körülményeket figyelembe véve. |
|
Előzmény:
 |
Kempingez
2018-03-07 10:53:53
|
3831
|
Ez utóbbi igazolásra nem nagyon van szükség, mert a hatósági állatorvoshoz kerül lejentésre minden vizsgálat, nálla ott van a nyilvántartásban. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|