|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-03-07 11:43:12
|
3832
|
Azert írtam, hogy kérHETi. A joga megvan hozzá, a körülményeket figyelembe véve. |
|
A hozzászólás:
 |
Kempingez
2018-03-07 10:53:53
|
3831
|
Ez utóbbi igazolásra nem nagyon van szükség, mert a hatósági állatorvoshoz kerül lejentésre minden vizsgálat, nálla ott van a nyilvántartásban. |
|
Előzmény:
 |
van_Persil
2018-03-07 10:05:58
|
3830
|
Ha mézet akarsz felvásárlónak eladni és kell hozzá az állatorvosi igazolás, akkor az állatorvos mondhatja, hogy akkor ad igazolást, ha előbb látta az állományodat a méhegészségügyi felelős. Ha ez a helyzet, akkor ragaszkodj az írásos igazoláshoz, amit aztán tarts a méhegészségügyi kiskönyvedben, az állatorvosnak meg add oda másolatban.
Ez az igazolás nem váltja ki az ősz vizsgálatot a mef által.
Az önkormányzatnál bejelentetted most februárban a családszámot? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|