Keresés

Részletes keresés

van_Persil Creative Commons License 2018-03-07 11:43:12 3832

Azert írtam, hogy kérHETi. A joga megvan hozzá, a körülményeket figyelembe véve.

A hozzászólás:
Kempingez Creative Commons License 2018-03-07 10:53:53 3831

Ez utóbbi igazolásra nem nagyon van szükség, mert a hatósági állatorvoshoz kerül lejentésre minden vizsgálat, nálla ott van a nyilvántartásban.

Előzmény:
van_Persil Creative Commons License 2018-03-07 10:05:58 3830

Ha mézet akarsz felvásárlónak eladni és kell hozzá az állatorvosi igazolás, akkor az állatorvos mondhatja, hogy akkor ad igazolást, ha előbb látta az állományodat a méhegészségügyi felelős. Ha ez a helyzet, akkor ragaszkodj az írásos igazoláshoz, amit aztán tarts a méhegészségügyi kiskönyvedben, az állatorvosnak meg add oda másolatban.

Ez az igazolás nem váltja ki az ősz vizsgálatot a mef által.

Az önkormányzatnál bejelentetted most februárban a családszámot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!