|
|
|
|
 |
van_Persil
2018-03-07 10:05:58
|
3830
|
Ha mézet akarsz felvásárlónak eladni és kell hozzá az állatorvosi igazolás, akkor az állatorvos mondhatja, hogy akkor ad igazolást, ha előbb látta az állományodat a méhegészségügyi felelős. Ha ez a helyzet, akkor ragaszkodj az írásos igazoláshoz, amit aztán tarts a méhegészségügyi kiskönyvedben, az állatorvosnak meg add oda másolatban.
Ez az igazolás nem váltja ki az ősz vizsgálatot a mef által.
Az önkormányzatnál bejelentetted most februárban a családszámot? |
|
 |
Kempingez
2018-03-06 10:33:30
|
3827
|
Ősszel kötelezé vizsgálat esetén nem kell papírt adnia, csak alá kell íratnia a vizsgálat tényét, adatait. Papír kiadásra csak a vándorlás előtti, eseti vizsgálatoknál van szükség, ezzel a papírral lehet menni az állatorvoshoz a vándorlási engedélyért. |
|
 |
Jam Clerk
2018-03-06 10:32:46
|
3826
|
Én eddig sosem kaptam tőle papírt, csak beírta a sajátjába, hogy itt meg itt ennyi család, ilyen kaptár, és kész. Igazolást szerintem akkor kéne kapnod, ha vándorolni akarsz, de úgy rémlik, hogy akkor sem ő állítja ki (ebben hirtelen nem vagyok biztos, sosem vándoroltam, nem kellett ennek utánajárnom). |
|
A hozzászólás:
 |
Peet..
2018-03-06 08:38:03
|
3825
|
Sziasztok!
A méhegészségügyi felelősnek nem kellett volna adnia valami papírt vagy igazolást nekem amikor tavaly ősszel megnézte a méheimet hogy rendben vannak és egészségesek?
Tavaly kezdtem méhészkedni és ősszel volt az első találkozásom vele, de nem adott semmiféle papírt csak megnézte a családjaimat és azt mondta hogy minden rendben, egészségesek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|