Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2018-03-03 14:28:48 2002

pont 2000 bejegyzés van ebben a témában :) szánd rá az idődet, úgyse tudunk olyat mondani, ami nem hangzott el.

A hozzászólás:
madmax211 Creative Commons License 2018-03-03 14:23:42 2001

Üdv!Autó vétel előtt állok.Kiszemeltek t30 2.2dci vagy t31 2.0dci.Melyik motor a jobb kontstrukció?Melyikkel van kevesebb szívás?Vélemények?Köszönöm előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!