|
|
|
|
 |
mazoli63
2018-03-20 20:30:10
|
2018
|
Csak megerősíteni tudom Zsolt véleményét a szervízről. Komplett turbófelújítást végeztek, végeztettek el 2 munkanap alatt. Napi használatban van az autó, nagyon fájt minden perc, amikor nélkülöznöm kellett. Korrekt árak, gyors, pontos munkavégzés. A végén egy fotogalériában mutatták be lépésről lépésre az elvégzett munkát. Le a kalappal! És még a ráadás: a szervíz iparterületen helyezkedik el, mellette még legalább 3-4 hasonló szervízzel. Első szóra konzíliumot tartottak az autó felett az elvileg "konkurrens" cégek szerelői, segítve a kollégát a diagnosztika pontosításában. Ha nem látom, nem hiszem el! Fantasztikus élmény volt! Kiváló szakemberek, csodás hozzáállás! Azt hiszem megtaláltam autóm "körzeti orvosát".
Nissan XTrail 2,2 dci 4x4, 2006.
Ui: Más típusú autókat is vállalnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Zsolt730
2018-02-28 14:39:59
|
2000
|
Budapest és környékieknek ajánlani tudom ezt a szervizt http://www.piros-autoszerviz.hu/ Korrekt munka és árak, saját tapasztalat alapján. Komplett vezérlés és hengerfej munkálatokban, minden más munkát is szívesen csinálnak, precíz és pontos határidőre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|