Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Tubetown Creative Commons License 2018-02-22 12:56:11 6313

Na végre egy érdemi hozzászólás az ügyben. Mondjuk elkezdtem utána olvasgatni, mert van egy 6 KW-os elektromos kazánom is. Bár azt nem használom, csak vésztartalék, ha bármi lenne a fával, vagy velem stb. De még a fűtő/hűtő klíma oldalán sem ezt írják le, hogy ez így működne, csak azt, hogy felvette teljesítménye a hálózatból ennyi. A leadott fűtő meg annyi. Szóval kerekedett a szemem, hogy mi ez a fluxuskondenzátor a jövőből??

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-02-22 09:37:40 6312

A klíma és a hőszivattyú, nem elektromosságból állít elő hőt, mint a boiler, vagy az infrapanel, hanem a kültériből a beltéribe szivattyúzza át a hőenergiát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!