Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
cachaca Creative Commons License 2018-02-22 09:25:22 6311

Előzmény:
Tubetown Creative Commons License 2018-02-22 08:08:04 6310

És miből csinálja a maradék 2400W-ot ha tegyük fel mondjuk 100%-os hatásfoka lenne a klímádnak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!