|
|
|
|
 |
Tibbe
2018-02-22 00:26:43
|
39755
|
szia, persze, elmúlik. ez most álvemhesség jele.
amíg a hormonok teljesen kiürülnek a szervezetből, az egy pár hét, úgyhogy hamarosan helyreáll a rend. |
|
A hozzászólás:
 |
QQ
2018-02-21 23:46:50
|
39754
|
Sziasztok. Aztmondtatok (lehet a masik topicban) hogy ivartalanitas utani tuzelo jelegu magatartas majd elmulik. Hat elmult. kb 4 hete volt ivartalanitva. most vackotkeszit vagyis bujik mindehova ahova eddig nem, es a jatekegereit hordozza mintha kolykei lennenek es alandoan a kajaba meg a vizebe rakosgatja oket mintha etetne itatna oket. Jo, lehet mar csak belegondoljuk de azert kicsit fura. Ugye majd ez is elmulik? :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|