Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2018-02-22 00:26:43 39755

szia, persze, elmúlik. ez most álvemhesség jele.

amíg a hormonok teljesen kiürülnek a szervezetből, az egy pár hét, úgyhogy hamarosan helyreáll a rend.

A hozzászólás:
QQ Creative Commons License 2018-02-21 23:46:50 39754

Sziasztok. Aztmondtatok (lehet a masik topicban) hogy ivartalanitas utani tuzelo jelegu magatartas majd elmulik. Hat elmult. kb 4 hete volt ivartalanitva. most vackotkeszit vagyis bujik mindehova ahova eddig nem, es a jatekegereit hordozza mintha kolykei lennenek es alandoan a kajaba meg a vizebe rakosgatja oket mintha etetne itatna oket. Jo, lehet mar csak belegondoljuk de azert kicsit fura. Ugye majd ez is elmulik? :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!