|
|
|
|
 |
Tibbe
2018-02-21 20:31:03
|
39753
|
egy befogadott cicát nem pároztatnék. a tüzelés meg szinte folyamatos lesz.
Tehát ha most egy kis szünetet tart benne, akkor vidd el azonnal ivartalaníttatni, mert ha most kijár, akkor nagy valószínűleg a még szinte kölyök pár hét múlva meglep egy rakás kölyökkel. és ezt évente kétszer-háromszor is megteszi... :( |
|
A hozzászólás:
 |
hardworker
2018-02-21 20:11:07
|
39752
|
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Van egy kb. fél éves Maine-Coon jellegű befogadott nőstény cicánk. Bár sok macskánk volt már, de ilyet még nem láttam: állandóan turbékol, hasal a földön, miközben a hátsóját emeli és a hátsó lábaival tapos. Teljesen megőrült, gyakorlatilag állandóan úgy tesz, mintha egy kandúr döngetné. Pedig nekem azt mondták, télen még nem fog tüzelni, de úgy tűnik rá kezdett...
Meddig tart ez az őrület? Létezik tablettás fogamzásgátló? Vagy szerezzek neki egy fajtiszta kandúrt, aki lerendezi? Egyenlőre egy zárt udvarban van, de azért a tetőről be-be szoktak lógni idegen macskák. Nagyon szép macska, de egy éves kor előtt nem akartam volna bepároztatni. Addig viszont becsúszhat egy "utcai vegyes"...
Minden ötletnek, trükknek örülnék!
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|