|
|
|
|
 |
Ametiszt59
2018-02-21 18:29:32
|
55470
|
Köszönöm szépen. Remélem az idén is gyönyörködhetünk bennük. |
|
A hozzászólás:
 |
Fildorado
2018-02-20 18:45:45
|
55468
|
Hányszor láttam már hány képedet, de mindig elájulok tőlük. Ennyi virág nincs is, amennyi Nálad egy tövön nyílik. És a társnövények... Hihetetlen. |
|
Előzmény:
 |
Ametiszt59
2018-02-20 17:43:45
|
55467
|
Kezdő rózsásként én is nagy lelkesen szereztem be jó pár Márk Gergely által nemesített rózsát. Volt közöttük jók és kevésbé jók is. Most is vannak a rózsáim között, igaz szerényebb számban. Amit teljes szívemből ajánlani tudnék az, az Árpádházi Szent Erzsébet emléke. Bármelyik híres nemesítő rózsájával felveheti a versenyt. Pazar virágözön, isteni illat, jó ismétlés. Tehát minden együtt van nála. Nagy bokorként is nevelhető és futóként is pazar. Metszéstől függ, hogy mit is hozol ki belőle.
Az Austin rózsákat én kifejezetten szeretem, mint írtam is előzőleg, elég sok fajtát szereztem be évek alatt. Nincs velük semmi gond a mi éghajlati viszonyunk között sem. Tapasztalatom szerint a mi nyarainkat legalább úgy, vagy még jobban viselték, mint más fajták. Egyébként a katalógus képeknek nem szabad felülni, hisz elég idealizált képeket adnak. Érdemes amatőr képeket is nézni, ahhoz, hogy valós képet kapj egy-egy fajtáról. Nem tudom itt mennyire olvastál vissza. Szerintem érdemes. Régebben számtalan kép került felrakásra, illetve elég sok vélemény is megíródott.
Képen: Árpádházi Szent Erzsébet emléke
 
és egy pár az Austin rózsáimról

|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|