Keresés

Részletes keresés

Jaffa5 Creative Commons License 2018-02-20 22:24:58 24365

Kedves Ivett, elolvastad esetleg az utolsó két bejegyzést?

Ott vannak benne a linkek, hogy etess.

Az, hogy egyik rosszabb minőségű konzerv helyett, melyik másikat add, hát ebben ne haragudj, nem tudok, és nem is akarok tanácsot adni.

És ne feledd, amelyik macska nem eszik, az nem éhes.

Én sok kóbor cicát mentek, úgy csapnak le a kajára, hogy félek elharapják a kanalat.

Mert ők, éhesek, és egyik sem válogat.

Ő Bodzám, napi 1x kap enni, 11 kilós, 8 éves, nincs éheztetve, és ilyen szépen eszik bármit, amit elé teszek:

https://www.youtube.com/watch?v=yo2_xFCaS58

 

 

 

dombinori Creative Commons License 2018-02-20 22:23:44 24364

Igen, legyél következetes.

Adj neki húst. Ha nem eszi meg, akkor nem elég éhes. Tedd el. Később megint add neki ugyanazt. Addig, amíg meg nem eszi.

Tudja, hogy szórakozhat veled, te magad generálod ezt a helyzetet.

A hozzászólás:
Ivetteeevagyok Creative Commons License 2018-02-20 10:57:45 24363

Sziasztok! 

Én az etetéssel mindig nagy gondban vagyok, a cicám ugyanis nagyon szeszélyes. 

Jó lenne hússal etetni, de a csirkehúst pl. nem eszi meg főve, csak nyersen. 

Próbáltam neki minőségi tasakos, konzerves kaját is vásárolni, azokról általában csak lenyalogatja a nedvet és annyi.

Ugyanez a helyzet a kevésbé minőségi nedves tápokkal. 

Most egy hétig rákapott egy nagyon ócska, lidlis kajára, de már azt sem akarja enni. 

Száraz táp mindig van otthon, hogyha épp rohangálós napunk van is legyen előtte valami, de abból sem lehet két egymást követő alkalommal ugyanazt venni, mert nagyon hamar ráun.

Egyszerűen nem tudom eltalálni, hogy mit szeretne, hiába veszek neki bármit is, ha van kedve megeszi, ha nincs, akkor nem, lehet ez olcsó, drága, egészséges, egészségtelen, akármi. 

Közben meg ha nem eszi meg is nyávog, néha, hogy éhes és szalad, ha nyílik a hűtő ajtaja. 

 

 

 

Van valami javaslatotok erre a szitura?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!