|
|
|
|
 |
murray
2018-02-20 08:16:21
|
295
|
az új kádhoz új szifon jár. ha nem tudod összerakni vagy máshogy esik a mostani cső kiállás akkor vízes is kell.
|
|
A hozzászólás:
 |
murray
2018-02-20 08:14:44
|
294
|
néhány gondolat:
-ilyen kis melóra nincs senki. ha mégis valaki ezért felvonul a munkadíj min 50-100e. nem megérős
-megeszem a kalapom ha a maradó csempék és a kád nem roncsolodik. ezek elkezdenek ott vésni, ott kő kövön nem marad.
-nem beszélve a kádról
-ha kicserélik azt a csempe sort az új fuga el fog ütni a régitől.
ha nem tudod megcsinálni magadnak akkor verd szét az egészet, új kád, új csempe, minden.
|
|
Előzmény:
 |
karoly.ignac
2018-02-19 15:43:30
|
293
|
Értem, tehát a kádon levő és a kád fölötti csíkban lecserélném a csempéket a káddal együtt. A csempéket olyan színre, hogy beleilljen az összképbe.
A munka része mennyibe kerülhet anyag nélkül?
Előre is köszi!
üdv
KI |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|