|
|
|
|
 |
Korundos
2018-02-20 08:50:44
|
296
|
Hány csempét raktál fel életedben ?? |
|
 |
murray
2018-02-20 08:14:44
|
294
|
néhány gondolat:
-ilyen kis melóra nincs senki. ha mégis valaki ezért felvonul a munkadíj min 50-100e. nem megérős
-megeszem a kalapom ha a maradó csempék és a kád nem roncsolodik. ezek elkezdenek ott vésni, ott kő kövön nem marad.
-nem beszélve a kádról
-ha kicserélik azt a csempe sort az új fuga el fog ütni a régitől.
ha nem tudod megcsinálni magadnak akkor verd szét az egészet, új kád, új csempe, minden.
|
|
A hozzászólás:
 |
karoly.ignac
2018-02-19 15:43:30
|
293
|
Értem, tehát a kádon levő és a kád fölötti csíkban lecserélném a csempéket a káddal együtt. A csempéket olyan színre, hogy beleilljen az összképbe.
A munka része mennyibe kerülhet anyag nélkül?
Előre is köszi!
üdv
KI |
|
Előzmény:
 |
eekeili
2018-02-19 14:59:01
|
292
|
Szép az elképzelés, de abszolúte nem megy.
Részemről sok minden újra felhasználva, de pont a csempe az ami nem megy. Általában roncsolásosan jön le 10 -ből kettő ha használható. Nem annyira kőmíves kell mint inkább hidegburkoló !
+ természetesen vízvezeték szerelő is. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|