|
|
|
|
 |
karoly.ignac
2018-02-19 15:43:30
|
293
|
Értem, tehát a kádon levő és a kád fölötti csíkban lecserélném a csempéket a káddal együtt. A csempéket olyan színre, hogy beleilljen az összképbe.
A munka része mennyibe kerülhet anyag nélkül?
Előre is köszi!
üdv
KI |
|
A hozzászólás:
 |
eekeili
2018-02-19 14:59:01
|
292
|
Szép az elképzelés, de abszolúte nem megy.
Részemről sok minden újra felhasználva, de pont a csempe az ami nem megy. Általában roncsolásosan jön le 10 -ből kettő ha használható. Nem annyira kőmíves kell mint inkább hidegburkoló !
+ természetesen vízvezeték szerelő is. |
|
Előzmény:
 |
karoly.ignac
2018-02-19 14:25:17
|
288
|
Sziasztok!
a fürdőkád ramaty állapotban van, cserélni kéne. Tartalék csempém nincs, ezért szeretném a kádat méretben azonosra cserélni és csempéket újra felhasználni. Ha nem lehet a csempéket újra felhasználni, akkor cserélném a kádat borító illetve a kád fölötti csempéket színben megegyezőre.
Kérdés:
1,
elég ide egy köműves, vagy vízvezeték szerelő is kell a kád bekötéséhez?
2,
Budapesten milyen árakkal kalkuláljak? Leginkább a munkaköltség érdekel, a
kád illetve a csempék árát én is meg tudom nézni.
előre is köszi!
üdv
KI |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|