Keresés

Részletes keresés

Agos13 Creative Commons License 2018-02-24 14:30:11 297

Kádat nem tudod felujitani?? akkor nem kell szétverni a csempét..ami a kép alapján teljesen rendben van..

 

eekeili Creative Commons License 2018-02-19 14:59:01 292

Szép az elképzelés, de abszolúte nem megy.

 

  Részemről sok minden újra felhasználva, de pont a csempe az ami nem megy.  Általában roncsolásosan jön le   10 -ből kettő ha használható. Nem annyira kőmíves kell mint inkább hidegburkoló !

 

 + természetesen  vízvezeték szerelő is.

karoly.ignac Creative Commons License 2018-02-19 14:27:33 290

itt egy kép

karoly.ignac Creative Commons License 2018-02-19 14:26:17 289

itt egy kép!

A hozzászólás:
karoly.ignac Creative Commons License 2018-02-19 14:25:17 288

Sziasztok!

 

a fürdőkád ramaty állapotban van, cserélni kéne. Tartalék csempém nincs, ezért szeretném a kádat méretben azonosra cserélni és csempéket újra felhasználni. Ha nem lehet a csempéket újra felhasználni, akkor cserélném a kádat borító illetve a kád fölötti csempéket színben megegyezőre.

 

Kérdés:

1,

elég ide egy köműves, vagy vízvezeték szerelő is kell a kád bekötéséhez?

 

2,

Budapesten milyen árakkal kalkuláljak? Leginkább a munkaköltség érdekel, a

kád illetve a csempék árát én is meg tudom nézni.

 

előre is köszi!

üdv

KI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!