Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zerger88 Creative Commons License 2018-02-16 22:28:21 6305

Saját kandallómnál tapasztaltam/om hogy tényleg kevesebb a füst, ráadásul hosszabban ég és nincs olyannyira szélső magas hőmérséklet mint mikor az egész ég.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2018-02-16 10:23:55 6304

A felső gyújtást az ún. környezetvédelmi szervezetek preferálják és népszerűsítik. Lásd Fűts okosan kampány stb., amibe már kampányolásig a kormányt is bevonták. Szerintük így kevesebb a füst stb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!