|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
zerger88
2018-02-16 06:58:04
|
6303
|
Ja és másnapi parázs sokszor attól is függ mennyi a hamúja, sok hamu jól szigetel. |
|
Előzmény:
 |
zerger88
2018-02-16 06:55:52
|
6302
|
Tényleg csak saját teszt volt neki.... Hol így hol úgy gyújt be, játszik a levegővel is....
" brikettek többségének begyújtása elég nehézkes volt számomra, különösen ideértve a felső gyújtást (aminek egyébként nem sok, vagy inkább semmi értelmét nem látom), az pedig szintén probléma, hogy ez elfogadható módon a drágább gyújtókockákkal érhető el inkább. Persze elérhető papírral és gyújtósnak aprított fával, de pl. aprítgatni sajnos otthon sincs mindenkinek lehetősége."
Gyújtókocka helyett venne 1-2q valamilyen (akár hasogatottat) nyárfát majd szépen neki állna kis baltával.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|