|
|
|
|
 |
gyalog.galopp
2018-02-14 09:46:35
|
22478
|
Legcélszerűbb, ha a Cleóba a fűtés, illetve a ventilátor fölé fúrsz egy 12 -es lyukat, valahova a kijelző doboz mellé, amit egy csapon forgó lemezzel tudsz szabályozni. Ezzel gyakorlatilag a belső párát is szabályozni tudod, a többi kísérletezés dolga, Az , hogy mennyi lyuk kell még és hova, azt igy látatlanban nem lehet megmondani. A hasonló méretű egyszintes gépekben egy lyuk elég szokott lenni, de nyilván függ a tojások számától, a külső hőmérséklettől, a ventilátor teljesítményétől, meg még a fene tudja mitől. A több lyuk arra jó, hogy ellenőrizd több ponton a hőmérsékletet, aztán ami nem kell azt bedugod. |
|
A hozzászólás:
 |
sanyi.68
2018-02-14 08:41:50
|
22477
|
Kosz en is ugy gondoltam ,egy ket lyuk eleg ,de ha esik a para akkor dugjam be vagy honan tudjam,mikor kell bedugni ????? eddig nem nagy sikerrel keltettem nem tagadom azert is alltam at erre a hungaroceles megoldasra!
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|