Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-02-11 18:08:18 22470

Szia!

Köszönöm szépen, már rátaláltam.

Megszoktam látogatni kisállat kisállatkiáltást is, ha közel van, csodaszépek tudnak lenni, bár magam nem gyűjtöm, nem lenne szívem fazékba tenni. 

Már kezd kifogyni a parlagi állomány, inkább a japikat tartom, Nagyon jó tojók és kis teste nekem bőven elég párnapra kajára. Nagy szín kavalkád van, azért igyekszek mindenféle legyen, zoknistól kezdve a füle-búbosig. :-) Kettőt már láttam, szeretne gyűjteni, de még nem akarom, elveszem,csak húsvét után. 

A hozzászólás:
független- Creative Commons License 2018-02-11 17:20:47 22469

Szia!

https://hu.wikipedia.org/wiki/Wyandotten

A guliba írd be wyandotten.Ott jobbra ott a származási hely.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-02-11 16:25:50 22468

Ja, és kifelejtettem: megpróbáltam guglizni az amerikai fajtára, évszámra, az istennek sem találtam! Hát nem vagyon én egy lüke? :-) 

(hallom a nagy egyetértést!) :-D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!