|
|
|
|
 |
japipapi
2018-02-11 18:08:18
|
22470
|
Szia!
Köszönöm szépen, már rátaláltam.
Megszoktam látogatni kisállat kisállatkiáltást is, ha közel van, csodaszépek tudnak lenni, bár magam nem gyűjtöm, nem lenne szívem fazékba tenni.
Már kezd kifogyni a parlagi állomány, inkább a japikat tartom, Nagyon jó tojók és kis teste nekem bőven elég párnapra kajára. Nagy szín kavalkád van, azért igyekszek mindenféle legyen, zoknistól kezdve a füle-búbosig. :-) Kettőt már láttam, szeretne gyűjteni, de még nem akarom, elveszem,csak húsvét után. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
japipapi
2018-02-11 16:25:50
|
22468
|
Ja, és kifelejtettem: megpróbáltam guglizni az amerikai fajtára, évszámra, az istennek sem találtam! Hát nem vagyon én egy lüke? :-)
(hallom a nagy egyetértést!) :-D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|