|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-02-11 16:25:50
|
22468
|
Ja, és kifelejtettem: megpróbáltam guglizni az amerikai fajtára, évszámra, az istennek sem találtam! Hát nem vagyon én egy lüke? :-)
(hallom a nagy egyetértést!) :-D |
|
Előzmény:
 |
független-
2018-02-10 06:39:47
|
22461
|
Szia!
Amerikai fajta Wyandotten, az elődjét már1883 ban Észak Amerikában kitenyésztették.Mindent úgy csinál ahogy leírtam.
Bocsi a tréfáért, nem neked szántam, csak a topiba szeretnék egy kis vidámságot becsempészni.
 
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|