Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-02-11 16:19:52 22466

Bocs, én vissza olvastam, de vén vagyok elfelejtettem. Már én is lennék, eredeti bejelentkezéskor japipapa volt a nick nevem, de elszúrtam, elfelejtettem a jelszavam. :) Ma is él, de nem tartom etikusnak használni.

:-) Szóval azért nem talált. :-)

 

Istvan56 Creative Commons License 2018-02-10 18:55:00 22464

A hozzászólás:
gyalog.galopp Creative Commons License 2018-02-10 06:55:31 22463

Látod, látod, így jár , aki nem olvas vissza.

Ezt úgy 7000 környékén már elsütötték. Ment a vita valami nagy dolgon, aztán valaki megunta, és ezzel lépett ki.

 

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-02-10 03:08:55 22460

Szia!

Kicsit bővebben tudnál informálni minket? Esetleg link? 1883-as modell?  Amerikai 2016-as modell? 

Milyen fűtés, milyen automatika, milyen feszültség, mire alkalmas (fajta)? 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!