|
|
|
|
 |
japipapi
2018-02-11 16:19:52
|
22466
|
Bocs, én vissza olvastam, de vén vagyok elfelejtettem. Már én is V lennék, eredeti bejelentkezéskor japipapa volt a nick nevem, de elszúrtam, elfelejtettem a jelszavam. :) Ma is él, de nem tartom etikusnak használni.
:-) Szóval azért nem talált. :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
gyalog.galopp
2018-02-10 06:55:31
|
22463
|
Látod, látod, így jár , aki nem olvas vissza.
Ezt úgy 7000 környékén már elsütötték. Ment a vita valami nagy dolgon, aztán valaki megunta, és ezzel lépett ki.
|
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-02-10 03:08:55
|
22460
|
Szia!
Kicsit bővebben tudnál informálni minket? Esetleg link? 1883-as modell? Amerikai 2016-as modell?
Milyen fűtés, milyen automatika, milyen feszültség, mire alkalmas (fajta)?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|