Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-02-11 16:25:50 22468

Ja, és kifelejtettem: megpróbáltam guglizni az amerikai fajtára, évszámra, az istennek sem találtam! Hát nem vagyon én egy lüke? :-) 

(hallom a nagy egyetértést!) :-D

japipapi Creative Commons License 2018-02-11 16:13:26 22465

:-)

Szép az az automata keltető. :-) Értem. :-)))))) Ilyen alapon nekem is most mát ősi keltetőm működik. Tudod, tavaly már nem tudtam leétetni, (bepattant a rohadt rák), alig tudtam egyáltalán, alig tudtam ellátni állataim. 

Aztán képzelt el, vadon annyi lett, hogy nem győztem elajándékozni.

A sors iróniája, 3 néma kacsám már ül, libám meg a héten elkezdett tojni, 2-3 hét és az is leül.

 

Azért mist is barkácsolok egy kétfakkos hűtő-fagyasztó szekrényt, tálcánkénti forgatóval. Ugyan nem valószínű lesz benne valaha tojás, de jó lesz aszalónak. Ez ráér, hisz hol van még gyümölcs!

 

Tényleg jót vidultam, nagyon csípem humort, még a kulturált cukkolás is jöhet! :-) (akkor én is törleszthetek :-))))) )

 

gyalog.galopp Creative Commons License 2018-02-10 06:52:05 22462

Sikerült!

A hozzászólás:
független- Creative Commons License 2018-02-10 06:39:47 22461

 

Szia!

Amerikai fajta Wyandotten, az elődjét már1883 ban Észak Amerikában kitenyésztették.Mindent úgy csinál ahogy leírtam.

Bocsi a  tréfáért, nem neked szántam, csak a topiba szeretnék egy kis vidámságot becsempészni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-02-10 03:08:55 22460

Szia!

Kicsit bővebben tudnál informálni minket? Esetleg link? 1883-as modell?  Amerikai 2016-as modell? 

Milyen fűtés, milyen automatika, milyen feszültség, mire alkalmas (fajta)? 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!