Keresés

Részletes keresés

gyalog.galopp Creative Commons License 2018-02-10 06:55:31 22463

Látod, látod, így jár , aki nem olvas vissza.

Ezt úgy 7000 környékén már elsütötték. Ment a vita valami nagy dolgon, aztán valaki megunta, és ezzel lépett ki.

 

független- Creative Commons License 2018-02-10 06:39:47 22461

 

Szia!

Amerikai fajta Wyandotten, az elődjét már1883 ban Észak Amerikában kitenyésztették.Mindent úgy csinál ahogy leírtam.

Bocsi a  tréfáért, nem neked szántam, csak a topiba szeretnék egy kis vidámságot becsempészni.

 

 

 

 

 

 

 

 

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-02-10 03:08:55 22460

Szia!

Kicsit bővebben tudnál informálni minket? Esetleg link? 1883-as modell?  Amerikai 2016-as modell? 

Milyen fűtés, milyen automatika, milyen feszültség, mire alkalmas (fajta)? 

 

Előzmény:
független- Creative Commons License 2018-02-09 19:14:11 22459

Sziasztok!

Tavaly  volt szerencsém kipróbálni egy Amerikai fajta keltetőt.2016-os modell az elődjét már 1883 -ban kifejlesztették.Teljesen automatizált A a hőfokszabályzást, a párásítást ,hűtést magától végzi, állítási lehetőség nincs rajta minden az agyába van programozva .A tojásokat fekvő helyzetben forgatja.Biztonságtechnikai és érintésvédelmi szempontból tökéletes.Ajánlanám azoknak akik nem akarnak barkácsolni, vagy keltetés alatt akarnak wellnessezni . Ha valakit érdekel működés közbeni képeket tudok ide föltenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!