Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-02-10 03:08:55 22460

Szia!

Kicsit bővebben tudnál informálni minket? Esetleg link? 1883-as modell?  Amerikai 2016-as modell? 

Milyen fűtés, milyen automatika, milyen feszültség, mire alkalmas (fajta)? 

 

A hozzászólás:
független- Creative Commons License 2018-02-09 19:14:11 22459

Sziasztok!

Tavaly  volt szerencsém kipróbálni egy Amerikai fajta keltetőt.2016-os modell az elődjét már 1883 -ban kifejlesztették.Teljesen automatizált A a hőfokszabályzást, a párásítást ,hűtést magától végzi, állítási lehetőség nincs rajta minden az agyába van programozva .A tojásokat fekvő helyzetben forgatja.Biztonságtechnikai és érintésvédelmi szempontból tökéletes.Ajánlanám azoknak akik nem akarnak barkácsolni, vagy keltetés alatt akarnak wellnessezni . Ha valakit érdekel működés közbeni képeket tudok ide föltenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!