|
|
|
|
 |
japipapi
2018-02-10 03:08:55
|
22460
|
Szia!
Kicsit bővebben tudnál informálni minket? Esetleg link? 1883-as modell? Amerikai 2016-as modell?
Milyen fűtés, milyen automatika, milyen feszültség, mire alkalmas (fajta)?
|
|
A hozzászólás:
 |
független-
2018-02-09 19:14:11
|
22459
|
Sziasztok!
Tavaly volt szerencsém kipróbálni egy Amerikai fajta keltetőt.2016-os modell az elődjét már 1883 -ban kifejlesztették.Teljesen automatizált A a hőfokszabályzást, a párásítást ,hűtést magától végzi, állítási lehetőség nincs rajta minden az agyába van programozva .A tojásokat fekvő helyzetben forgatja.Biztonságtechnikai és érintésvédelmi szempontból tökéletes.Ajánlanám azoknak akik nem akarnak barkácsolni, vagy keltetés alatt akarnak wellnessezni . Ha valakit érdekel működés közbeni képeket tudok ide föltenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|