Keresés

Részletes keresés

Jaffa5 Creative Commons License 2018-02-12 15:34:28 24362

Kislányoknál is működik, Jaffikám 7 éves, ivartalanított 6 kg-os nagylány, semmi szemetet nem eszik ő sem, és hibátlan az alakja. Nincs elhízva, pedig van előtte egész nap étel. Havonta ketten 12 kg húst esznek meg, + még Moments konzervet esznek (csak a fémodobozos jó belőle), vagy sütök nekik szálka mentes halat. Egy bolti dolgot kapnak még, cicatejet,emrt baban van taurin és szeretik lefetyelni. 

 

Vitaminnak kapnak Nu-cat-et, meg Vetri DMG-t, ha úgy érzem, van, hogy cica béres cseppet.

Szárnyast nem kapnak, mert arra allergiásak.

Orvosnál nem jártunk mióta így etetek. 

 

A fogkövesség az nálunk is gond, de szerintem az mindenhol, de 2 vée voltunk először leszedetni, azóta pici megint van, de nem büdös a szájuk.

 

Én már nem aprítom fel nekik a húst, mert megszokták, hogy azt esznek, és nem válogatják ki a köret közül,, és hátha ígí jobban rágnak.

Amekkora kockákbban veszem, akkorában főzöm nekik,és akkorában eszik.

https://huswebaruhaz.hu/marha-comb-csont-nelkul-kockazva-1kg-friss.html

 

 

 

Még mielőtt jönnének a kötöszködők, a jó minőségű száraztápnak is van 2 500 Ft kilója!

Nem drágább így etetni.

 

És nem, nincs olyan, hogy a tiéd nem eszi meg, amelyik macska nem eszik, az nem éhes.

Majd ha az lesz, megeszi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaffa5 Creative Commons License 2018-02-12 15:22:50 24361

Szia!

 

 

 

Mi semmilyen tápot nem eszünk, se más műkaját.

Mégis 8 éves, gyönyörű alkatú, nem elhízott, 11 kg-os ivartalanított kandúr a cicám, és makk egészséges.

Ezt eszi, alul vannak fotók is.

https://mainecooncica.wordpress.com/etetes-2/etetes/

A hozzászólás:
Sada45 Creative Commons License 2018-02-09 13:41:57 24360

Sziasztok, az érdekelne, ki milyen száraztápot használ/használt kölyök cicáknál

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!