Kislányoknál is működik, Jaffikám 7 éves, ivartalanított 6 kg-os nagylány, semmi szemetet nem eszik ő sem, és hibátlan az alakja. Nincs elhízva, pedig van előtte egész nap étel. Havonta ketten 12 kg húst esznek meg, + még Moments konzervet esznek (csak a fémodobozos jó belőle), vagy sütök nekik szálka mentes halat. Egy bolti dolgot kapnak még, cicatejet,emrt baban van taurin és szeretik lefetyelni.
Vitaminnak kapnak Nu-cat-et, meg Vetri DMG-t, ha úgy érzem, van, hogy cica béres cseppet.
Szárnyast nem kapnak, mert arra allergiásak.
Orvosnál nem jártunk mióta így etetek.
A fogkövesség az nálunk is gond, de szerintem az mindenhol, de 2 vée voltunk először leszedetni, azóta pici megint van, de nem büdös a szájuk.
Én már nem aprítom fel nekik a húst, mert megszokták, hogy azt esznek, és nem válogatják ki a köret közül,, és hátha ígí jobban rágnak.
Amekkora kockákbban veszem, akkorában főzöm nekik,és akkorában eszik.
https://huswebaruhaz.hu/marha-comb-csont-nelkul-kockazva-1kg-friss.html
Még mielőtt jönnének a kötöszködők, a jó minőségű száraztápnak is van 2 500 Ft kilója!
Nem drágább így etetni.
És nem, nincs olyan, hogy a tiéd nem eszi meg, amelyik macska nem eszik, az nem éhes.
Majd ha az lesz, megeszi.
|