|
|
|
|
 |
japipapi
2018-02-08 19:51:13
|
14826
|
Szia!
Köszi. 03.23-án lesz a CT, egy hétre kapom az írásos értékelés. Majd írom az eredményt. |
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2018-02-07 16:03:08
|
14825
|
Nagyon drukkolok neked Papi! Mindenesetre ne gubózz be, tartsd velünk a kapcsolatot!
Még ha nincsenek is fürjecskéid, az elmúlt évek tapasztalataival segíthetsz nekünk.
Írd meg légyszi, hogy mit tapasztalt a CT!
|
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-02-07 15:13:14
|
14824
|
Szia .....mama!
Köszönöm.
Be-be nézek, de már nincs madaram, nem is tervezek, elég a sok szárnyas meg Elek, a kecském és a nyulak. Kedvem sincs nagyon, muszályból ellátom valahogy őket, szarozik a rák velem rendesen. Meg, ha nincs fürjecském, mit p...fázok bele, esetleg mondhatnák.
Olvasgatok, örülök sikereiteknek, de egyenlőre aktívan nem tudok részt venni
a topicban. :-( Talán nemsokára a CT jobb hangulatra derít.
Minden jót!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|