Keresés

Részletes keresés

tboy723 Creative Commons License 2018-03-04 12:32:47 14827

https://sokszinuvidek.24.hu/eletmod/2015/12/19/igyunk-parlagfu-teat-es-fogadjuk-meg-gyuri-bacsi-10-tanacsat/

 

Omosimama Creative Commons License 2018-02-07 16:03:08 14825

Nagyon drukkolok neked Papi! Mindenesetre ne gubózz be, tartsd velünk a kapcsolatot!

Még ha nincsenek is fürjecskéid, az elmúlt évek tapasztalataival segíthetsz nekünk.

Írd meg légyszi, hogy mit tapasztalt a CT!

 

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-02-07 15:13:14 14824

Szia .....mama!

Köszönöm.

Be-be nézek, de már nincs madaram, nem is tervezek, elég a sok szárnyas meg Elek, a kecském és a nyulak. Kedvem sincs nagyon, muszályból ellátom valahogy őket, szarozik a rák velem rendesen. Meg, ha nincs fürjecském, mit p...fázok bele, esetleg mondhatnák. 

Olvasgatok, örülök sikereiteknek, de egyenlőre aktívan nem tudok részt venni 

a topicban. :-( Talán nemsokára a CT jobb hangulatra derít.

Minden jót!

 

Előzmény:
Omosimama Creative Commons License 2018-02-06 14:13:25 14822

Szia Japipapi!

Örülök, hogy újra a fórumon vagy és fölébredtél a "téli álomból"!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!