Keresés

Részletes keresés

japipapi Creative Commons License 2018-02-07 15:13:14 14824

Szia .....mama!

Köszönöm.

Be-be nézek, de már nincs madaram, nem is tervezek, elég a sok szárnyas meg Elek, a kecském és a nyulak. Kedvem sincs nagyon, muszályból ellátom valahogy őket, szarozik a rák velem rendesen. Meg, ha nincs fürjecském, mit p...fázok bele, esetleg mondhatnák. 

Olvasgatok, örülök sikereiteknek, de egyenlőre aktívan nem tudok részt venni 

a topicban. :-( Talán nemsokára a CT jobb hangulatra derít.

Minden jót!

 

A hozzászólás:
Omosimama Creative Commons License 2018-02-06 14:13:25 14822

Szia Japipapi!

Örülök, hogy újra a fórumon vagy és fölébredtél a "téli álomból"!

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-02-05 23:17:03 14819

Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!