|
|
|
|
 |
japipapi
2018-02-07 15:13:14
|
14824
|
Szia .....mama!
Köszönöm.
Be-be nézek, de már nincs madaram, nem is tervezek, elég a sok szárnyas meg Elek, a kecském és a nyulak. Kedvem sincs nagyon, muszályból ellátom valahogy őket, szarozik a rák velem rendesen. Meg, ha nincs fürjecském, mit p...fázok bele, esetleg mondhatnák.
Olvasgatok, örülök sikereiteknek, de egyenlőre aktívan nem tudok részt venni
a topicban. :-( Talán nemsokára a CT jobb hangulatra derít.
Minden jót!
|
|
A hozzászólás:
 |
Omosimama
2018-02-06 14:13:25
|
14822
|
Szia Japipapi!
Örülök, hogy újra a fórumon vagy és fölébredtél a "téli álomból"! |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-02-05 23:17:03
|
14819
|
Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|