|
|
|
|
 |
fürjfürkész
2018-02-06 17:41:09
|
14823
|
üdvözöllek SKfürj.
Írásodból azt szűröm le hogy kezdő lehetsz úgy a tartás, mint a keltetés terén.
Sokadik keltetés után is csak azt mondhatom, hogy az ezzel való foglalatosság rendkívül sok örömöt, izgalmat,boldogságot tud adni az embernek, amit mindenkinek csak ajánlani tudok.
Ha - mint írod - ráfanyalodásból gondolkodol rajta, akkor ne tedd.
Ha csinálod akkor teljes elhatározásból. örömmel , várakozással teli - tedd, és nem fogsz csalódni.
Sok sikert !
|
|
 |
Omosimama
2018-02-06 14:12:18
|
14821
|
Ha csirkét keltettél már (géppel), akkor a fürj se okoz problémát. Persze vannak eltérések, utána kell nézni. Ara valóban ne számíts, hogy a gazdasági fürjed elül és kikelti a tojásokat. Nagyon ritkán fordul elő. Szerintem Papi is így gondolta. |
|
A hozzászólás:
 |
SKfürj
2018-02-06 06:52:13
|
14820
|
Üdv Japipapi
Azt halottam, hogy a fürjkeltetés elég macerás dolog, ráadásul ha az illető kezdő, akkor meg főleg, de lehet, hogy később ráfanyalodom. |
|
Előzmény:
 |
japipapi
2018-02-05 23:17:03
|
14819
|
Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|