Keresés

Részletes keresés

fürjfürkész Creative Commons License 2018-02-06 17:41:09 14823

üdvözöllek SKfürj.

 

Írásodból azt szűröm le hogy kezdő lehetsz úgy a tartás, mint a keltetés terén.

Sokadik keltetés után is csak azt mondhatom, hogy az ezzel való foglalatosság rendkívül sok örömöt, izgalmat,boldogságot tud adni az embernek, amit mindenkinek csak ajánlani tudok.

Ha - mint írod - ráfanyalodásból gondolkodol rajta, akkor ne tedd.

Ha csinálod akkor teljes elhatározásból. örömmel , várakozással teli - tedd, és nem fogsz csalódni.

 

Sok sikert !

 

Omosimama Creative Commons License 2018-02-06 14:12:18 14821

Ha csirkét keltettél már (géppel), akkor a fürj se okoz problémát. Persze vannak eltérések, utána kell nézni. Ara valóban ne számíts, hogy a gazdasági fürjed elül és kikelti a tojásokat. Nagyon ritkán fordul elő. Szerintem Papi is így gondolta.

A hozzászólás:
SKfürj Creative Commons License 2018-02-06 06:52:13 14820

Üdv Japipapi

 

Azt halottam, hogy a fürjkeltetés elég macerás dolog, ráadásul ha az illető kezdő, akkor meg főleg, de lehet, hogy később ráfanyalodom.

Előzmény:
japipapi Creative Commons License 2018-02-05 23:17:03 14819

Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!