|
|
|
|
 |
Omosimama
2018-02-06 14:13:25
|
14822
|
Szia Japipapi!
Örülök, hogy újra a fórumon vagy és fölébredtél a "téli álomból"! |
|
 |
SKfürj
2018-02-06 06:52:13
|
14820
|
Üdv Japipapi
Azt halottam, hogy a fürjkeltetés elég macerás dolog, ráadásul ha az illető kezdő, akkor meg főleg, de lehet, hogy később ráfanyalodom. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-02-05 23:17:03
|
14819
|
Azért én javasolnám, legyen egy pár család az utód szempontjából is. Akkor tudsz keltetni, hús jut a konyhára is. Kis ráfordítás=biztonság
|
|
Előzmény:
 |
SKfürj
2018-01-31 06:26:55
|
14818
|
Szia fürjfürkész!
Köszi a tanácsot. Elgondolkodtató, a terveim szerint csak tojókkal szeretnék foglalkozni, kimondottam tojástermelés céljából. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|