Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jennon Creative Commons License 2018-02-05 20:53:25 3724

S az az érdekes, hogy mindenhol írják, hogy ilyen rugalmas, olyan rugalmas, de még rugalmatlanabb a kaucsuknál. Ha a festőm nem festi le, én meg figyeltem volna erre, az előző lenne még mindig, s mondom 20 évesek voltak, sehol nem engedték a hideget, csak amikor le lett festve egyszerűen széthullott némelyik. Én is beleestem ebbe a parasztvakításos hülyeségbe. Az is furcsa, hogy jóval olcsóbbak is. Folyómétere volt volt valami 180 forint talán, s az anyag is jóval vékonyabb.

Előzmény:
kiss_atti Creative Commons License 2018-02-05 20:30:42 3723

Akkor átverés ez a szilikonos őrület? 

---

Igen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!