Keresés

Részletes keresés

Chik Fan Creative Commons License 2018-02-06 10:53:51 22452

Szia!

Én nem akartam és nem is akarok senkit letaposni. Azzal nem jut senki sem feljebb.
Azt szerettem volna megértetni vele: ha nem azt írja le amit gondol, vagy szeretne, mi csak azt fogjuk látni amit leírt. Erre reagálunk. Ne várja el, hogy kitaláljuk, tulajdonképpen mit is szeretne.

A hozzászólás:
japipapi Creative Commons License 2018-02-05 20:14:57 22446

Szia Druszám!

Egyetértek reagálásodra. Igen így kell letaposni a bunkókat. :-) 

 

Előzmény:
Chik Fan Creative Commons License 2018-02-05 12:24:05 22441

 

Képzeld rákerestem az ultrahangos párásítóra, veled ellentétben nem csak leírásokat de még videókat is találtam, sőt volt is már ilyen készülékem amit sikeresen használtam...

 

Akkor mi a fenéért írtad ezt: "Fórumokat, leírásokat bújva még eddig sehol nem találkoztam ezzel a megoldással.." ?

Pedig rákeresve tényleg  találhatsz néhány dolgot. Ami (utólag?) neked is sikerült. Erről szólt a neked írt válaszom.
Szépen bemutatkoztál! Szerintem újoncként túl nagy a pofád, de járt már itt néhány bunkó, azok is eltűntek a süllyesztőbe!

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!