|
|
|
|
 |
Chik Fan
2018-02-06 10:53:51
|
22452
|
Szia!
Én nem akartam és nem is akarok senkit letaposni. Azzal nem jut senki sem feljebb. Azt szerettem volna megértetni vele: ha nem azt írja le amit gondol, vagy szeretne, mi csak azt fogjuk látni amit leírt. Erre reagálunk. Ne várja el, hogy kitaláljuk, tulajdonképpen mit is szeretne. |
|
A hozzászólás:
 |
japipapi
2018-02-05 20:14:57
|
22446
|
Szia Druszám!
Egyetértek reagálásodra. Igen így kell letaposni a bunkókat. :-)
|
|
Előzmény:
 |
Chik Fan
2018-02-05 12:24:05
|
22441
|
Képzeld rákerestem az ultrahangos párásítóra, veled ellentétben nem csak leírásokat de még videókat is találtam, sőt volt is már ilyen készülékem amit sikeresen használtam...
Akkor mi a fenéért írtad ezt: "Fórumokat, leírásokat bújva még eddig sehol nem találkoztam ezzel a megoldással.." ?
Pedig rákeresve tényleg találhatsz néhány dolgot. Ami (utólag?) neked is sikerült. Erről szólt a neked írt válaszom. Szépen bemutatkoztál! Szerintem újoncként túl nagy a pofád, de járt már itt néhány bunkó, azok is eltűntek a süllyesztőbe!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|